درباره شرکت پایا دامیار زاگرس

10 / 10
از 3 کاربر

شرکت پایا دامیار زاگرس با نگرش خدمت رسانی و ارتقاء دامپروری و کمک به بهبود تولیدات این صنعت تأسیس گردید. در این مسیر با اتکا به خداوند متعال و نیز تلاش شبانه روزی همکاران خود که از متخصصان تغذیه دام، اصلاح نژاد و سایر گرایش های علوم دامی با تجربیات عملی می باشند، توفیق داشته است خدمات خود را به دوستداران این صنعت ارائه دهد. متخصصان این شرکت با کارایی، توان حرفه ای، بکارگیری دانش فنی و تجربه دو دهه کار مداوم، با شعار ( پایا دامیار همراه دامدار ) و حرکت در راستای این شعار، اقدام به فروش محصولات دامپروری همراه با ارائه خدمات مشاوره ای از طرف متخصصان شرکت ( دارای مدارک تحصیلی مرتبط همراه با تجربه عملی مدیریت و کار در مزارع پرورش دام ) نموده اند.

در حال حاضر این گروه ارائه دهنده خدمات دامپروری  در بخش های افزودنی های خوراک، شوینده ها و ضدعفونی کننده ها و کنجاله ها و دانه ها می باشد. گروه پایا دامیار زاگرس با اعتقاد به بهره گیری از دانش و تحقیقات جهت حل مشکل تولید و تأمین خواسته های دامداران عزیز، با استفاده از دانش روز و نوآوری جهت حداکثر نمودن سود و بهبود پایداری تولید در مزارع دام  تلاش می کند. 

ویزیت حضوری و تک به تک و برگزاری سمینارهای علمی و ترویجی متعدد باعث شده است تا دامداران محترم اعتماد ویژه ای به این شرکت پیدا کنند که این اعتماد سرمایه اصلی شرکت پایا دامیار زاگرس است.

باعث افتخار این شرکت است که سهمی هرچند کوچک در جهت شکوفایی این صنعت و موفقیت دامداران عزیز داشته باشد و امید است در این راه با بهره گرفتن متخصصان مجرب مجموعه یار و همراه خوبی برای فعالان این صنعت باشیم.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :